Torres srušio Bilbao, Atletico i dalje prijeti Barci

MADRIDSKI Atletico nije posrnuo na gostovanju kod Athletic Bilbaa. Momčad Diega Simeonea slavila je u 34. kolu s 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Fernando Torres.

Simeone u uvodu utakmice ostao bez Godina

Nije sve tako bajno krenulo po Atletico. Madridska momčad ostala je u 11. minuti bez kapetana i ključnog igrača obrane Diega Godina, ali njegova zamjena Hernandez je na kraju obavio dobar posao s obzirom da Bilbao nije postigao pogodak.

Torres glavom za nova tri boda

Ključan trenutak na utakmici zbio se u 38. minuti kada je Griezmann fino centrirao na deset metara, a Torres se samo naklonio za svoj peti uzastopni pogodak u prvenstvu.

S nova tri boda Atletico je ostao u korak za Barcelonom, koja je na gostovanju kod Deportiva slavila s 8:0. Katalonci imaju 79 bodova, isto koliko i Atletico, dok trećeplasirani Real ima bod manje.

Athletic Bilbao - Atletico Madrid 0:1

> Izvještaj utakmice Deportivo - Barcelona pročitajte ovdje.

Sastavi:

Athletic Bilbao: Iraizoz - Balenziaga, Etxeita, Boveda, De Marcos - Benat, San Jose - Muniain, Garcia, Suaseta - Viguera

Atletico Madrid: Oblak - Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis - Niguez, Fernandez, Partey, Koke - Griezmann, Torres