Badelj u velikim bolovima iznesen s travnjaka: Fiorentina izgubila od Lazija uz tri gola u sudačkoj nadoknadi

FIORENTINA je u jednom od derbija 19. kola Serie A s 1:3 izgubila od Lazija, a utakmicu po dobrome neće pamtiti ni Milan Badelj.

Badelj se ozlijedio u 60. minuti kada je u velikim bolovima na nosilima napustio travnjak. Talijanski mediji javljaju da je moguća teža ozljeda butnog mišića lijeve noge.

Vodstvo gostima donio je Keita u sudačkoj nadoknadi prvog dijela na asistenciju Filipa Đorđevića, a na 0:2 je u sudačkoj nadoknadi utakmice, koja je trajala čak šest minuta, povećao svojim prvijencem Sergej Milinković-Savić.

Minutu kasnije smanjio je Facundo Roncaglia, no za treći gol u sudačkoj nadoknadi i potvrdu pobjede Lazija pobrinuo se Felipe Anderson.

Nikola Kalinić je odigrao cijelu utakmicu za Fiorentinu, imao dva udarca, ali nije uspio svladati Etrita Berishu. Navijače je najbolji strijelac kluba iznervirao jednim lošim proigravanjem u prvom poluvremenu.

Fiorentina je porazom pala na treće mjesto, dok je pobjednička momčad skočila na sedmu poziciju na ljestvici.