Juventus je skoro sve golove u zadnja tri tjedna primio na isti način

JUVENTUS nije izdržao. Na prepunom Wanda Metropolitano stadionu slomio ga je domaćin Atletico Madrid te u uzvrat u Torino putuje s čak dva pogotka zaostatka.

Završilo je 2:0 golovima Jose Gimeneza u 79. te Diega Godina u 84. minuti i to nakon prekida. Pritom su Talijani preživjeli još jedan gol, onaj Alvara Morate u 73. minuti kada je njemački sudac Felix Zwayer uz pomoć VAR-a poništio to zbog prekršaja u napadu nad Giorgijem Chiellinijem.

Talijanski mediji pritom su apostrofirali veliki Allegrijev i Juventusov problem, a to su primljeni golovi iz prekida. Od posljednjih sedam primljenih zgoditaka u svim natjecanjima, Juventus ih je čak šest primio iz prekida i akcija koje su uslijedile nakon prekida.

Veliki problem za Allegrija i društvo i još mnoštvo pitanja nakon poraza u Madridu.