Lige petice

JUVENTUS - UDINESE 4:0 Pjaca zaigrao za Juventus nakon skoro tri godine

JUVENTUS je uvjerljivom pobjedom protiv Udinesea (4:0) prošao u četvrtfinale Kupa Italije.

Goste je u Torinu načeo Higuain u 16. minuti na asistenciju Dybale nakon prekrasne akcije. Deset minuta kasnije se Dybala preciznim udarcem upisao u strijelce iz jedanaesterca. U 57. minuti su Dybala i Higuain zamijenili uloge, Higuain je upisao asistenciju, a njegov argentinski sunarodnjak prekrasno pogodio suprotni kut iskosa s desne strane. Mogao je Dybala i do hat-tricka, ali je u 61. minuti prepustio jedanaesterac Costi, koji ga je rutinski realizirao.

Utakmica će se pamtiti i po povratku Marka Pjace, koji je nakon skoro tri godine zaigrao za Juventus. U 75. minuti je zamijenio Dybalu. Podsjetimo, Pjaca je 2016. godine otišao u Juventus iz Dinama, ali je nakon toga doživio tešku ozljedu i bio na posudbama u Schalkeu i Fiorentini.

Već su poznata tri para četvrtfinala. Napoli će igrati protiv Lazija, Inter će odmjeriti snage s Fiorentinom, a Milan će ugostiti Torino. Juventus čeka boljeg iz susreta Parma - Roma.