OBRANA GODINE Zvijezda Juventusa nije mogla vjerovati što joj je majstor skinuo

NOGOMETAŠI Juventusa slavili su u 24. kolu Talijanske lige u gostima kod Cagliarija s 2:0 i povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Juve je na Sardiniji do pobjede odveo Gonzalo Higuain golovima u 37. i 48. minuti, dok je u 67. minuti isključen domaći igrač Barella. Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za torinsku momčad i u 90. minuti pogodio gredu, dok je Marko Pjaca ostao na klupi.

Juve je s pola snage odradio posao na Sardiniji, a domaće je od katastrofe spasio fantastični vratar Rafael s nekoliko vrhunskih obrana.

Ipak, ono što je skinuo Argentincu Dybali konkurira za obranu godine.

Igrala se sudačka nadoknada susreta kad je Juan Cuadrado centrirao s desne strane. Najviši u skoku bio je Mario Mandžukić, no njegov šut odbio se od prečke i lopta je pala točno Dybali pred noge.

Zvijezda Stare dame glavom je loptu poslala u praznu mrežu, ali Rafael je doslovce iskočio iz svojih vrata i čudesno obranio ono što su svi vidjeli u golu. Čudesna reakcija!