Chelsea u posljednjih pet minuta slomio Norwich za nastavak lova na Liverpool i Arsenal

CHELSEA je u posljednjih pet minuta izbjegao novi kiks na gostovanju kod Norwicha. U sedmom kolu Premierlige "Bluesi" su slavili s 3:1, a golove za pobjedu su postigli u posljednjih pet minuta susreta.

Sjajno je momčad Josea Mourinha otvorila utakmicu i povela već u četvrtoj minuti preciznim udarcem Oscara. Čuvala je londonska momčad prednost do 68. minute kada je Pilkington izjednačio. Novo vodstvo "Bluesima" donio je nakon sjajnog kontranapada Hazard u 85. minuti, a već u sljedećem napadu je Willian prvijencem u dresu Chelseaja postavio konačan rezultat.

Pobjedom je Chelsea skočio na treće mjesto s 14 bodova, dva manje od vodećeg Liverpoola i jedan manje od drugoplasiranog Arsenala. Norwich je 17. momčad lige sa sedam osvojenih bodova.