BiH komentator oduševljen odlukom suca na SP-u: "Napokon!"

BRAZIL je u prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu pobijedio Srbiju s 2:0 golovima Richarlisona u 63. i 73. minuti susreta.

Utakmicu u Bosni i Hercegovini prenosio je komentator Zoran Šuko. Krajem prvog poluvremena Šuko je bio oduševljen odlukom suca. Iranac Alireza Faghani produljio je prvo poluvrijeme za jednu minutu, što je presedan na ovom Svjetskom prvenstvu.

"Samo jedna minuta?! Svaka čast! Napokon... Da mi je bliže, sad bih ga izljubio... Toliko je na ovom prvenstvu utakmica produljeno bez ikakvog razloga", rekao je komentator BHT-a.

Podsjetimo, FIFA je na Svjetskom prvenstvu u Kataru uvela novitete i zatražila od sudaca da nadoknade što više izgubljenog vremena na prekide i zaustavljanje igre. Tako su tri utakmice drugog dana SP-a produljene ukupno za 59 minuta, a mnogi na društvenim mrežama nisu oduševljeni tom promjenom.