LIGA PRVAKA

Slomio je Dinamo pa za 11 minuta zabio hat-trick

SENZACIJU Lige prvaka snivali su dinamovci na Etihadu jer su početkom mjeseca ondje sve do 66. minute držali nulu protiv prvaka Engleske i jedne od najboljih momčadi svijeta, predvođene najboljim trenerom.

Ali onda Raheem Sterling zabija, a u sudačkoj nadoknadi asistira za pobjedu Cityja 2:0.

Dinamo je još sjajno prošao kod Cityja, Pepa i prije svega Sterlinga, ako znamo što je on tri tjedna kasnije na istom mjestu napravio Atalanti.

U 34. minuti namjestio je gol Agueru za 1:1, a u 58. minuti kreće s podvigom. Od tada pa do 69. minute zabija tri gola za konačnih 5:1.

Tako je Sterling potvrdio da je u životnoj formi jer je u posljednjih osam utakmica za City i Englesku 24-godišnji krilni napadač postigao osam golova.

City ga je u ljeto 2015. kupio od Liverpoola za 65 milijuna eura. Sterling je od tada za aktualnog osvajača Premier League u 204 utakmice 81 gol postigao, a 69 ih namjestio.