Pašalić bez minutaže: El Shaarawy spasio Monaco od poraza protiv Tottenhama

U 2. KOLU Europa lige, Monaco je na domaćem terenu remizirao s Tottenhamom 1:1. Hrvatski vratar Danijel Subašić branio je za francusku momčad svih 90 minuta, dok Mario Pašalić nije ulazio s klupe.

> Bivši dinamovac Tonel zabio autogol protiv Fiorentine, Partizan vodeći u skupini

> Pogledajte prekrasnu koreografiju navijača Augsburga

Spursi su u Kneževini poveli u 35. minuti golom Erika Lamele. Dele Alli je pucao, Danijel Subašić sjajno obranio, no Lamela je odbijanac pospremio u mrežu momčadi iz Kneževine. Monaco je uspio izjednačiti u 81. minuti, a strijelac je bio Stephan El Shaarawy na asistenciju Nabila Dirara. Subašić je branio za Monaco, a Mario Pašalić nije ulazio u igru.

Monaco - Tottenham 1:1

Sastavi:

Monaco: Subašić - Fabinho, Coentrao, Carvalho, Raggi, Moutinho, Silva, Traore, Lemar, Toulalan, L. Traore

Tottenham: Lloris, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Dier, Trippier, Lamela, Alli, Chadli, Eriksen, Kane